Tugevus


Peaingel Ariel tuletab meile meelde, et tugevus seisneb meie oskuses eraldada terad sõkaldest, toimida läbi mõistuse ja südame koostöö ning oskuse teha otsustaval hetkel vajalikke samme. Suur sisemine jõud avaneb meile tihtipeale läbi andestamise ja kaastunde, oskuse avatud meelel vastu võtta kõik mis elu toob.
Selleks et hoida meel puhas tuleb teadlikult hoiduda hinnangute andmisest ning võtta inimesi ja olukordi nii nagu need on. Selle asemel, et ennast elust jõuga läbi pressida proovi olla lubamises. See kaart tuletab sulle meelde sinu sisemist tugevust läbi õrnuse ja avatuse.
Suhtu väljakutsetesse kui võimalusse õppida enda ja teiste kohta ning areneda hingena. Säilita kannatlik meel sest ainult läbi tahtliku, järjepideva kohalolu harjutamise mõistad et tugevuse üks eeldusi on stabiilsus, püsivus ning aeglane küpsemine oma eesmärkide ja unistuste poole.
Kutsu peaingel Arieli kui tunned, et oled mentaalselt ja/või füüsiliselt väsinud. Tema tuletab sulle meelde Sinu surematust hingena ning ühtlasi annab mõista, et kõik möödub ja Sinus on piisavalt visadust, et võtta vastu kõik väljakutsed.
Tähevalgusega,
Ennustaja Amara tel 900 1727 valik 15