Ülempreester


See kaart toob fookusesse märksõnad: traditsioonid, väärtused, usk, usaldus, pühendumine, halastus, kaastunne ja andestus.

Täna võib kerkida üles igatsus ja suurem soov heakskiidu ja tunnustuse järele. Selle saavutamiseks tuleks teil teha endal esimene samm. Ole ise täna andestav, arusaav, näita ise üles suuremeelsust ja kaastunnet. Maailm peegeldab seda siis Sulle ka vastu.

Suhetes on aeg uuteks algusteks. Juba olemasolevad suhted kulgevad harmoonias ja üksmeeles. On suurepärane aeg oma liidu kinnitamiseks, kihlumiseks või abiellumiseks. Kui oled üksik, võib see tähendada uue suhte saabumist Sinu ellu. Võimalik, et just täna astub see Õige esimese sammu Sinuni.

Töö ja raha valdkonnas ei soovita kaart võtta uusi riske. Pigem on tark pöörduda traditsioonide juurde. Koostöö teistega, küsimused, juhendamine võiks olla täna au sees. Nii mõnigi teema saab lahendatud lihtsalt ja kiirelt, vaid juhiste küsimisega. Soodustatud on ka pikaajaliste töösuhete loomine.

Just täna on hea päev võtta aeg maha ja kuulata oma sisemist häält. Kõik vastused ja lahendused on Sinu enda sees olemas, nende ülesleidmine ei ole alati kerge. Tihti vajame oma teele majakat, kedagi, keda usaldada, kelle poole on võimalik pöörduda nõu ja juhendamise saamiseks.

Helista 900 1727 ja vali 13, aitan Sul leida oma sisemist häält.

Ennustaja Sof