Vanker


Võtmesõnad: Teekond, edenemine, tugev iseloom, edu pingutusest , transport ja liikumine.

Vanker on seotud probleemide ületamise ja võidu saavutamisega, säilitades kontrolli iseenda ja oma ümbruse üle. See täiuslik kontroll ja enesekindlus lasevad Vankril igas olukorras võidukalt välja tulla. Tugevuse ja tahtejõu kasutamine on oluline tagamaks, et ületate teie teel olevad takistused. Vanker teeb teid eesmärkide saavutamisel tugevamaks.

Peamine sõnum, mille Vanker teile toob, on see, et peate säilitama keskendumise, enesekindluse ja otsustavuse protsessi kaudu, mis on täis käänulisi pöördeid ja ümbersõite. Kui teil on plaan või projekt, milles te ei näi kindel olevat, näitab Vanker, et peaksite järgima struktureeritud ja korrastatud kava. Teie julgus taga, et saavutate kõik, mida soovite.

Oma eesmärgi poole püüdlemisel võite märgata käitumist, mida te pole kunagi varem enda sees näinud – konkurents ja soov õnnestuda on välja toonud teie isiksuse agressiivsema osa.

Agressioon on inimloomuse loomulik osa ja Vanker tuletab teile meelde, et seda saab kasutada ka selleks, et aidata teil oma olukorras vastutust võtta, kuid seda tuleb suunata ning kasutada nii, et see ei takistaks teie edasist arengut.

Suured muutused on tulemas!

Helista 900 1727 ning vali 30.

Ennustaja Gede.