Tasakaal


Tänases päevas on palju sellist, mis palub meil ümber kujundada oma igapäevased tegevused, ümber hinnata teatud suhtumised ja uskumused ning sealjuures jääda terve mõistuse juurde.
Kui uus on tundmatu ning vana- seda enam ei ole, leiab inimene ennast tihtipeale sellisest kummalisest fluiidiumist millele ei oska nimegi anda.
Universum püüdleb alati tasakaalu poole ja nii ka inimene, seda on nähtud ajaloos erinevate valitsuskordade juures kui ka märkame seda igapäevaelus. Kui meil on janu, siis joome, kui külm siis paneme riide. Enda eest hoolitsemine on oluline aga kuidas seda teha ka muutlikel, pingelistel aegadel?
Selleks võib olla Sinu lemmikhobi, jalutuskäik metsas kui ka erinevad teraapiad. Kõige olulisem on aeg iseendale, teadvustades oma hetkeolukorda, seda aktsepteerides ning võimalusel ennast tunnustades et oled jõudnud kaugele.
Võimalusel kohtu ka sõpradega, pööra tähelepanu lähedastele ning küsi, kas neil on vaja tuge. Andmise rõõm on suurim rõõm.
Kui tunned aga, et vajad ise tuge, kedagi kellega rääkida ning võib-olla heita ka pilk läbi kaartide oma hetkeolukorda siis helista numbril 900 1727 ja vali number 15.
Tervitades sügises,
Ennustaja Amara