Tervendavad kristallid


Poolvääriskivid ehk kristallid on imeline kingitus, mida maa meile pakub. Nendesse on talletunud kogu universumi jõud ja vägi. Seetõttu on kristallid imelised tervendajad, kuna kokkupuutes inimesega nad asuvad kohe tõstma inimese vibratsiooni ja taastavad keha isetervenemise võimet ning sealjuures ei tekita mitte mingisuguseid kõrvalmõjusid.

On märkimisväärselt suurenenud kristalliteraapia populaarsus ja üha enam meeldib inimestele kanda taas ka poolvääriskividega ehteid. Kristalle on tohutult palju erinevaid, selles maailmas orienteeruda pole lihtne.

Toon välja erinevate kristallide liigid: Mäekristall,ametüst,roosa kvarts,tsitriin,karneool,lapiz lazuli,hematiit,fluoriit,küaniit,obsidiaan.

Karneool annab elujõudu, seleniit pakub kaitset negatiivsuse eest, roosa kvarts toob armastust ja enese aktsepteerimist, tselestiit toob valgustumist, must turmaliin tervendab mineviku haavu.

Enamiku kristallide jaoks sobivad järgmised puhastusviisid:

Vesi,voolav kraanivesi, vihm, merevesi, jõevesi, allikavesi, vesi millesse on lisatud meresoola.

Tuli,küünlaleek, äike, päikesevalgus (NB! mõned kristallid võivad intensiivses päikesevalguses pleekida – nt. tsitriin, fluoriit, ametüst, ametriin, roosa kvarts, suitskvarts, akvamariin ja erilist ettevaatust on vaja läbipaistvate kvartsidega (mäekristall), kuna need võivad koondada kiiri ja seeläbi tekitada tulekahju.

Õhk, tuul, visualiseerimine valgusesse, viirukisuits (sandel, salvei) või taimede (nt. lavendel, salvei) suits, kristallikobaral hoidmine.

Maa,meresool maa sisse kaevamine või maapinnale asetamine.

Kõige enam küsivad inimesed selle kohta, et kuidas valida endale õige kristall. Tihti otsitakse kivi toime või tähtkuju järgi, kuid kivi nähes see otsijat tegelikult ei paelu. Kõige õigem on usaldada oma intuitsiooni – kristall, mis lummab ja tundub inimesele väga ilus, on tema jaoks sel hetkel õige kivi. Alles seejärel on mõistlik kristalli toime kohta lugeda. See võib olla üllatav, kuid tihtipeale tunnevad inimesed ennast selle kivi toimet lugedes ära – täpselt sellised mured, tunded, terviseprobleemid neid sel hetkel valdavadki.

Intuitsiooni saab treenida, tuleb vaid kuulata oma sisetunnet. Tehes asju, mis on kooskõlas Sinu südamega, avanevad erinevad uksed ja ellu saabub palju uusi võimalusi ning pakkumisi.Lisaks aitavad kivid parandada ka kodust energiat. Tervis on inimese kõige kallim vara. Kui tervis ja enesetunne on kehv, ei ole jaksu tegeleda ei töö, õppimise, suhtlemise ega millegi muuga. Kõikidel looduslikel mineraalidel ja kivimitel on omad tervendavad omadused.

Siin paar näidet: kvarts annab energiat ja kiirendab ainevahetust. Sinine kvarts on võimas ravitseja, puhastab verd ja ülakeha elundeid, tugevdab immuunsust. Türkiis on väga võimas tervendaja, on poolväärikividest üks vanimaid, vähendab organismi happelisust jne.

Kui soovid ennustust või teada milline kristall võiks Sinule sobida siis helista 900 1727 ja vali 27.

Kõike imelist soovides

Ennustaja Artos.