Traditsioonid


Traditsioon (ladina keeles: traditio – üle-, edasiandmine, ülek. jutustamine; teade) ehk tava ehk komme on inimeste ja põlvkondade vahel toimiv ajaloolise materjali suuline või eeskuju najal edasi andmine. Traditsioon eeldab millegi kordumist – sündmuste, elukommete vms.
Uurides põlisrahvaid võib leida et nendest valdava enamuse hulgas on au sees erinevad traditsioonid ja sellest tulenevad rituaalid. Ka maagia on üks tihti esinev praktika kõikides oma vormides ning aeg on näidanud, et see ühendab inimesi ning tekitab kogukondliku tunde.
Ka eestlastel on üksjagu traditsioone, mõned neist on vajunud unustustehõlma ning mõned aktuaalsed ka täna. Eriti armastati ennustada ilma järgi, pihlapuid ja loodusmärke jälgides. Ka loomade käitumisest võis palju välja lugeda..
Täna on selleks olemas taroliin kus meie aitame sind ligemale iseendale, lahendada peremustreid ning vaadata millised rituaalid võiksid tänasel päeval just sinule kasuks tulla.
Kui tunned et soovid muutusi ning vastuseid küsimustele helista , mida tarokaardid sinule jutustavad, helista numbril 900 1727 ja vali 15.
Tervitades
Ennustaja Amara