Tulevane noorkuu Jääras tähendab endasse uskumist.


Mis ka ei juhtuks, astroloogia tõukab teid alati millegi uue poole. Kuna planeedid avaldavad teile mõju oma ainulaadsel viisil, on kosmose olemus alati keskendunud kasvule. Kuid miski ei tõenda universumis toimuvaid püsivaid muutusi nagu 28-päevase kuutsükli faasid. Kui see tuttav ja unustamatu taevakeha kõht öötaevas tantsib, paljastab see alati sinu sügavama mina. Kui mõistate Jääras 2022. aasta aprilli noorkuu vaimset tähendust, jõuad leppida sellega, mis motiveerib sind olema parim *sina*, kes olla saad.

Noorkuu tähendab, et kuu on valmis peegelduma ja vabanema. Kasutage seda hetke, et lasta lahti kõigest, mida olete kandnud, sest te ei saa minevikku seljas kanda, kui olete valmis omaks võtma midagi säravat ja uut. Olete just algava teekonna alguses.

Millegi uue, näiteks projekti või suhte alustamine selles kuutsükli faasis on suur elu muutus. Lõppude lõpuks on see siis, kui päike – teie välise mina valitseja – on ühenduses kuuga – teie sisemise mina valitsejaga -, kuna nad moodustavad joonduse samas sodiaagimärgis. See, mida te sellel hetkel alustate, algab teie südame nõusolekul. Kujutage ette, mida saate saavutada, kui te enam endaga ei vaidle?

Sa lendad stratosfääri, sest Jäär on märk, mis on kaldu oma unistuste poole. Kasutage selle Marsi valitsetava sodiaagimärgi energiat, et katapulteeruda triumfi poole, mida olete ihaldanud, sest iga Jäär teab, et kõigi aegade parim kättemaks on *tõeline* edu.

Jäär on märk, kes ei karda kunagi võistelda, sest talle meeldib igasugune võimalus tõestada, et ta on parim. Kuid see, et Jäär on kuulus julguse poolest, ei tähenda, et ta kunagi hirmu ei tunneks. Selle asemel, et alluda survele olla iseenda halvim kriitik, võtke oma kogemused ja kasutage neid selleks, et aidata teistel oma takistustest üle saada. Tervendage ennast, hõlbustades teiste paranemist. Kui rahustate murtud südant, parandatakse teie süda vastutasuks. Pidage meeles, et kaastunnet ei anta vaid seda taaskasutatakse ja see tsükkel kestab kogu igaviku.

Tänu Merkuuri nutikale ja kommunikatiivsele mõjule sellele kuule on see noorkuu suurepärane võimalus terapeutiliste vestluste pidamiseks. Vahetage mõtteid, mis teid lõpuks vabastavad, ja võtke siis omaks teekond, mis sellele järgneb.

Põhjuseid, miks kevad on paljude lemmikaastaaeg, on nii palju: lõpuks on päevad pikemaks läinud, jää ja lumi sulama ning astroloogiline uus aasta on alanud. Kui tunnete end aasta algusest peale loid või motiveerimata, ärge muretsege, Jäära hooaeg paneb teid liikuma. Tähtkuju kardinaalse tulemärgina pole ime, et see märk alustab sodiaagiratast. See on märk kõikehõlmavast aususest, enesekehtestamisest ja ambitsioonidest, mis on täpselt selline energia, mida kõik vajavad väljudes unistavast, idealistlikust Kalade hooajast. Kuna päike ja kuu ühinevad selles märgis, seisneb 2022. aasta aprilli noorkuu emotsionaalne tähendus emotsionaalses iseseisvuses. Mida sa tahad ja kuidas saad olla kindel, et saad selle?

Noorkuud toimivad tavaliselt emotsionaalse lähtestamisena, kuna kuu on valgusallikas, mis esindab meie emotsioone. Ühendudes päikesega, ei paku see kuutsükli faas mitte ainult teie tunnete uuendamist, vaid pakub ka uut algust teie sünnikaardi piirkonnas, mida juhib Jäär. Kuigi Kuu ei ole tulemärgis uskumatult toetatud (ta eelistab maa- ja veemärke ), ei toetu ta sellele, et keegi teda selle kardinaalse tulemärgi läbimisel emotsionaalselt toetaks. See on aeg, kus oled palju rohkem valmis asju ise käsile võtma, sest nii saad tagada, et asjad saavad tehtud sinu moodi.

Kui päike ja kuu kokku saavad selles tulises, kardinaalses märgis, tunnete soovi midagi alustada. Kuigi Jäär on märk, mis uue projekti alustamisel õitseb, võib selle lõpuni jõudmine olla keeruline, nii et alustage kindlasti millegagi, mille lõpuleviimiseks olete piisavalt kirglik. Nüüd on tõesti oluline tempot teha, et te enne lõpetamist läbi ei põleks. Tugevalt alustada on suurepärane, kuid oluline on ka tugevalt lõpetada. Jäär kipub olema ka märk, kes eelistab töötada üksi.

Emotsionaalsel tasandil annavad teie tunded endast täna julgelt teada, seega kuulake kindlasti, mida nad teile räägivad. See on aeg seada ennast esikohale ja kuigi teised võivad seda isekaks pidada, on oluline tagada, et hoolitseksite oma vajaduste eest, enne kui hakkate teisi toetama. Ärge kartke valida ennast – suhe, mis teil endaga on, on kõige olulisem suhe, mis teil elus kunagi on.

Kui soovid vastuseid küsimustele või nõuandeid kaartidelt

siis helista 900 1727.

Vaata, kes ennustajatest on hetkel liinil: https://ennustus.ee/hetkel-liinil/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: www.elitedaily.com