Unenägu suremisest


Surm on üks levinud unenägude temaatikaid ja see võib olla erakordselt muret tekitav. Uneäo nägijad näevad vahepeal unenägusid lähedase surmast või isegi enda suremisest. Populaarsed unenägude tõlgendused viitavad sellele, et sellised unenäod peegeldavad ärevust muutuste pärast või hirmu tundmatu ees.

 

“Nagu surm, võivad ka muutused olla hirmutavad, sest—nagu ka surm-me ei tea, mis on tuleva muutuse teisel pool”, mistõttu unistav meel võrdsustab muutuse surmaga.

Lähedase surmast unenäo nägemine võib peegeldada hirmu muutuste ees, eriti meie laste osas. Laste kasvades hakkab vanema mõistus mõtlema, kuhu läks lapse noorem versioon. Unenäod suremisest peegeldavad seega omamoodi esinevat leina aja möödumise pärast.

 

Uuringud on samuti näidanud, et elu lõpule lähenevad inimesed ja nende lähedased kogevad olulisi, erakordseid ja sisukaid unenägusid, mis on sageli seotud lohutava kohalolekuga, minekuks valmistumisega, lahkunu vaatamise või tegevustesse kaasamisega, lähedaste ootamisega, ängistavate kogemuste ja lõpetamata tegevustega.

 

Ennustaja Sof

Helista 900 1727, vali 13 ja saa vastused!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tõlgitud: https://www.verywellmind.com/understanding-your-dreams-2795935