Unenägude suunamine


Enne uinumist on sul võimalik süveneda sellesse, mida sa tahaksid oma unenägudes näha. Sa võid soovida liikuda tagasi kindlasse mineviku sündmusesse, soovida mõistmist oma olevikus toimuvale või paluda näidata mis tulevikus ees ootab. Unenägudes läbi elatud stsenaariumid aitavad teha parimaid otsuseid ka ärkvel olles. Oluline on kindel teadmine, mida sa tahad oma unenäos näha või millist vastust ootad.
Sind võiks ümbritseda rahu ja vaikus. Korda rahulikult oma peas seda, mida tahad, et unenägu sulle näitaks. Sa võid seda ka häälega korrata või üles kirjutada ning padja alla panna. Just enne uinumist saada universumile oma mõte, millega tahaksid oma unenäos tegeleda ning palu sinna juurde ka kaitset ja tuge. Kujutle kuidas sulle saabub läbi unenäo just see teadmine, mis sulle on vajalik. Kujutle ennast ümbritsevat olevat värvilise uduga ning kujutle seda värvi enda ümber, mis parasjagu õige tundub.
Ärgates ole veel rahulikult voodis ning mõtle tagasi, sellele mida unes nägid. Võimalusel kirjuta kõik üles, et hiljem mõtiskleda unenäos juhtunu üle. Tihti räägivad unenäod meiega läbi sümbolite ning teadmine, mida sulle näidati võib saabuda hiljem.
Aitan sul mõista, mis toimub sinu sees ja sinu ümber ning kuidas mõista sümboleid sinu elus.
Ennustaja Roosi 900 1727, valik 17