Unenäod osa 1


Unenägude analüüsi ja tõlgendamist võib nimetada mitte perfektseks teaduseks

Unenägude tõlgendamise teema on huvi pakkunud inimestele juba aastaid ja seda ka väga mõjuval põhjusel. Unenägude sügavama tähenduse mõistmine võib viia arusaamiseni, kuidas te end tunnete ja mõtlete, mis omakorda võib olla kasulik enesest parema ülevaate saamiseks.

 

Unenägude tõlgenduste mõistmine

 

Kuulus psühhoanalüütik Sigmund Freud kirjeldas unenägusid kui ” kuninglikku teed ” teadvuseta maailma ja soovitas, et unenägude sisu uurides võiksime päevavalgele tuua varjatud ja teadvustamata soovid, mille eiramine võib viia inimese neuroosini.

 

Unenäo sümbolite analüüsimine ja neile tähenduse andmine on popkultuuris muutunud nii meelelahutuse kui ka eneserefleksiooni allikaks. Kas unenäod tähendavad midagi? Kas te saate unenägusid tõlgendades õppida märkama oma teadvustamata soove ja ihasid?

 

See, mida teie unenäod teile ütlevad ja kas need paljastavad teie tõeliseid tunded, sõltub paljudest erinevatest teguritest. Kuigi mõned kaasaegsed unenägude nägemise teooriad viitavad eitavale vastusele— arvatakse, et unenägudel võib olla bioloogilisem komponent ja see võib olla tingitud isegi uneasendist— ent see ei ole takistanud tõlkijaid ja analüütikuid püüdmast tuvastada, mida tavalised unenägude teemad ja sümbolid tähendavad.

 

Vaatame lähemalt järgnevate päevade jooksul mõningaid levinumaid unenägusid ja seda, mida unenägude tõlgendamise raamatud nende kohta ütlevad.

Ennustaja Sof

Helista 900 1727, vali 13 ja saa vastused!

 

Tõlgitud: https://www.verywellmind.com/understanding-your-dreams-2795935