Unistused ja soovid


Tore on unistada ja mõelda, mis kõik oleks, kui unistus täitub. Igapäevaselt annab see mõte jõudu ja annab unistusele tiivad. Unistad ja mõtted keerlevad vaid selle ümber, millal see aeg saabub, kus kõik on teisiti. Nagu muinasjutus. Päris elus unistused on head, kuid vajavad täitumiseks nii sõna jõudu kui ka tegusid.

Unistusest peab saama soov. Mida ma soovin, mis muutuks või juhtuks minu elus, et soov saaks täituda. Hea oleks unistus sõnaliselt soovina kirja panna. Arutleda inimesega, keda usaldad. Rääkida soovist ja tunnetada, mis tunne on siis, kui soov on täitunud. Seejärel mõelda, kuidas saaks soovist eesmärk.

Soov tahab konkreetset tegevust, et saaks täide minna. Midagi peame ise ette võtma, samm-sammult. Sõnasta eesmärk ja tee väikesteks sammudeks, nii saad ise ohjata ja kontrollida, kaugel oled oma eesmärgist ja mida peaksid tegema.

Võib juhtuda ka nii, et eesmärk täitub kiiremini kui arvata oskad.
Tegevus toob Sinu ellu energia, mis on jõuks, et saaks asjad reaalselt juhtuda. Kooskõlas tunnete, mõtete ja tegudega. See on kolmekordne energia, mis viib eesmärgini.

Head soovimist ja eesmärgini tegutsemist, siis on ka Sinu unistus täitunud!
Olen Sulle toeks!

Helista 900 1727 ja vali 26
ennustaja Loona