Vaikuses energeetilise tasakaalu leidmine


Kui sa oled energeetiliselt tasakaalus, siis tunned ennast hästi – nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Energeetiline ebatasakaal võib väga erinevat moodi väljenduda ning eriti tugevalt tuleb see esile üksinda olles.

Kui sa leiad ennast olukorrast, kus oled teistest inimestest eraldatud ning üksi oma mõtetega, siis võib see väga häirivana mõnikord tunduda. Inimestel on loomulik vajadus teiste inimestega koos olla ning tihti seisneb probleem selles, et üksi olles hakkame tunnetama kõike seda enda sees, mis ei ole tasakaalus. Sellest tulenevalt võib tekkida tugev rahutus ning hakkame otsima mingit tegevust, et me ei tunneks energeetilisi piiranguid ning hingesügavusest esile kerkivaid tundeid.

Läbi üksinduse on inimesed aegade algusest leidnud tee oma hingeni ning seeläbi ka energeetilise tasakaalu. Kui sa oled üksi, siis tunned kõike seda, mida sa tavaliselt ignoreerid või lihtsalt ei pane tähele. Üksinda olles on sul võimalik vaimselt areneda ning õppida ennast tundma. Muidugi ei ole see alati kindlasti lihtne ning võib kohati isegi piinavana tunduda. Püüa meeles pidada, et kõik elus, mis on midagi väärt, ei tule ilma vaeva nägematta.

Kõige lihtsam viis mitte tunnetada energeetilist ebatasakaalu, on leida mõni tegevus, mis hajutab sinu alateadvust. Üldplaanis ei ole see muidugi mõistlik, sest sellega lükkad edasi enda isklikku arengut ning oled kinni varem loodud energeetlistes mustrites.

Mõnikord võib aga energeetiline ebatasakaal olla nii tugev, et täielik vaikus, võib inimesele väga halvavalt ja isegi hävitavalt mõjuda. Sellisel juhul on kõige kindlam vähehaaval tegeleda alateadvusest esile kerkivate tunnetega. Kui sa õpid oma sisemist häält kuulama ning suudad olla energeetilises tasakaalus ka üksinda olles, siis saad sa väga õnnelikku elu elada.

Kui sa soovid ennustust või nõu, siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Eeva.