Vaimsed õppetunnid ja reaalsed muutused


Paljud meist tegelevad enesearenguga ja turgutavad oma hinge ning vaimu. Seda võib ja tulebki teha, omas tempos ja tehnikates, nii nagu inimesele endale sobib. Probleemid tulevad siis, kui tegelik elu seda vaimsust ei toeta. Vähemalt reaalne elu käiks nagu teist rada, mitte seda, kus oleme meie. Imestame ja küsime: Ma olen nii vaimne, tegelen kõikide praktikatega, meele ja keha ühendamisega, aga ikka – tulemust ei ole.

Olen nii vaimne, kuid reaalselt midagi ei muutu. Miks?

Mina küsiksin: Mida sa reaalselt oled ette võtnud, et enda sisemist muutust väliselt esile tuua. Reaalsed teod peegeldavad meie sisemaailma. Kuidas usaldada iseennast ja oma kohta siin maailmas? Võib-olla alustada enda elu väärtustamisega. Analüüsida elatud elu ja mõista, et ise saab ette võtta muutumiseks vajalikud sammud. Siis saab muuta ka reaalselt enda elu. Näha võimalusi. Kui on sisemine soov ja tahtmine, tuleb teha otsus.

Otsustamatus ja ebakindlus teevad olukorrad veel keerulisemaks. Otsusta ära, ja siis mõtle läbi oma tegelikud sammud ning tegutsema! Jah, tegutsemine võib aega võtta, kuid kui siht on teada, siis on kergem. Hinges on hea kerguse tunne ning väliselt hakkad nägema võimalusi. Töökoha vahetus, elukoha muutus, üksi elama asumine või uue kaaslase leidmine on võimalik, rääkimata väiksematest muutustest. Otsusta ja tegutse!

Õnn on see, kui juhus kohtab ettevalmistust. Valmista ennast ette, usalda ennast ja oma erilist elu. Pole mõtet elada sõprade, naabrite ja suguvõsa meele järgi. Ikka enda elu tuleb elada ja mõista enda erilisust ning ainulaadsust. Ka seda, et mõned inimesed ei ole suutelised muutuma, kuid paljud on.

Hirm võib olla, kuid see on ületatav. Just mõistmisega, et elame ainult kord ja me suudame elada õnnelikult ja hästi. Kui ebaõnnestume, siis tõuseme püsti ja läheme edasi. Targemana ja julgemana.
Olla ilus, tark ja hea eelkõige enda pärast.

Jõudu ja julgust reaalse elu muutmisel!
Helista ja saad tuge!
900 1727 ja vali 26.
Loona