Varjutöö ja oma mitte autentse mina vabaks andmine


Kui teadlikud me oleme enda isiklikest ja oma suguvõsa poolt meile pärandatud ja igapäeva elu sättivatest uskumustest? Kui teadlikud me oleme sellest, mis toimub meid ümbritsevas kollektiivses teadvuses ja alateadvuses?
Mis on peidus ja mis on varjus? Mida hoiame varjatuna nii enese kui teiste eest? Mis on avalik ja kõigile nähtav, tuntav, katsutav?
Valguse ja pimeduse mäng, mis loob erinevaid varjundeid meie ellu. Kuidas reageerime neile, sõltub sageli meie valmisolekust. Just praegu, vana kuu aegu, on hea vabastada endast ja oma ümbrusest kõik see, mis meid enam ei teeni, et saaks vastu võtta oma ehe mina.
Armastusel, nagu kvartsilgi (selgust ja läbipaistvust loov mäekristall, südant pehmelt avav roosa kvarts, tervendust ja muutusi loov lilla ametüst), on palju erimeid.
Armastuse mitmekülgsus avaldub meis läbi kaastunde, empaatia võime, eneseväärtustamise, elutervete piiride kehtestamise ning teiste piiridest lugupidamise, austuse, suurema ja tervikliku pildi mõistmise, südamega nägemise ja kõhutundega tajumise. Just kõige valusama ja ebamugava tõe rääkimine ja aktsepteerimine on armastuse vorm, millega on meil teinekord raske harjuda ja teistelt vastu võtta.
Öeldakse, et armastus tunneb mitut erinevat keelt. Ta väljendab end sageli läbi sõnade, tegude, tähelepanu, ühise koosolemise või kingituste tegemise. Igal ühel meist on oma sissekujunenud tee, kuidas enesele ja teistele armastust jagada ja oma tundeid või soove väljendada, oma olemust avada.
Oled Sa valmis õppima ja tooma oma ellu ka midagi uut?

Kui vajad oma teel lisatuge, selgust või nõu ja abi, helista 900 1727 ja vali 14. Leiame koos parimad lahendused.
Maag Maria