Verekuu Kuuvarjutus Sõnnis toimub 19. novembri öösel.


Kuuvarjutus, nagu te võib-olla juba teate, leiab aset siis, kui täiskuu jääb Maa varju. See vari on see, mis loputab Kuu oma iseloomulikus veripunases värvitoonis, pälvides selle nimetuse “verekuu”. Sellel maagilisel, kuid kurjakuulutaval mõjul on astroloogias suur, vaieldamatu tähtsus.

Eelseisev kuuvarjutus on esimene varjutuste seeriast, mis toimub Sõnni-Skorpioni teljel. Ülejäänud varjutused ilmnevad järgmise kahe aasta jooksul, kujundades teie elu selle aja jooksul. Kui soovite täpselt teada, kuidas need varjutused teid mõjutavad, vaadake oma sünnikaardid olevaid astroloogilisi maju, mida valitsevad Sõnn ja Skorpion.

Sõnn-Skorpion telg on otseselt seotud teie võimega kaitsta seda, mis teile kuulub, kui ka jagada oma asju teistega. Sõnn on maandatud ja praktiline maamärk mis on mures teie isiklike rahaliste vahendite, materiaalsete asjade, suutlikkusega olla isemajandav ja teie üldise enesehinnangu pärast. Telje teises otsas on Skorpion, mis on emotsionaalne ja kirglik veemärk. Skorpioni lõppeesmärk on ühendada energiad, luua intiimsust ja jagada seda, mis neile kuulub, nendega, keda nad armastavad ja kellest hoolivad, saades kellegi teisega üheks.

See eelseisev kuuvarjutus heidab valgust sellele, mida peate enda omaks, aidates samal ajal ümber kujundada piire, mis võimaldavad teil teistega tähendusrikkaid suhteid luua. Kõik, mis toimub varjutuse valvsa pilgu all, on teie kontrolli alt väljas, seega ärge püüdke tulemust kujundada. Laske laastudel langeda kuhu nad kukuvad, ja lootke, et olete just seal, kus peaksite olema.

Kui soovite teada, milline mõju on sellel just Teile siis helistage 900 1727 ja valige 21.

Ennustaja Loreen